Yazı Detayı
31 Ekim 2017 - Salı 17:15
 
İKTİDARI AYAKTA TUTAN MUHALEFET
Lokman Polat
lokmanpolat8@gmail.com
 
 


AK Parti Belediyelerinde ki istifa zincirine dün bir halka daha eklendi.
30 Ekim Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur gözyaşları ile istifasını verdi.


İstafısını verirken ortaya attığı iddiaları ise yeri göğü oynatacak türdendi. Fakat bizim ülke gündeminde yaprak kıpırdatmadı.


Ak Parti’de artık siyaset yapılacak ortamın kalmadığından tutunda istafa sürecinde kendisine, ailesine, evine gelen tehditlere kadar.


Aslında günün en çok konuşulması gereken konusuydu sosyal medya da TT olup günlerce gündem de kalması gereken bu konu CHP’ li Tezcan’ın yaptığı asistle geride kaldı.


Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanın günler önce yaptığı konuşma sonucunda adli kontrol şartı uygulanıp yurt dışı yasağı alması sonucunda Başkan Eşkimat’a destek için ile giden Tezcan burada yaptığı “ şeddeli dikdatör” çıkışıyla Balıkesir Belediye Başkanını alt sıralarda bırakarak TT listelerinin zirvesine oturdu.


Her ne kadar “ Millet Düşmanı “ ünvanı ile anılsa da aslında Ak Parti’nin politik tarafında günün kahramanı ve kurtarıcısıydı.


Bundan sonrası için felsefik mesajlar yazıp ne sizin düşünce yollarınızı ne de kalemimizi yormaya gerek yok mesaj açık ve net artık iktidar ile mücadele için iktidarın yanlışlarını açıklarını aramanıza gerek yok.


Tezcan’ın yaptığı bu asist diğer siyasi partiere bir fırsattır.
İktidar’a mı gelmek mi istiyorsunuz ilk yapacağınız iş Cumhuriyet Halk Partisi’ni ana muhalefet koltuğundan kaldırmaktır.

 

 
Etiketler: İKTİDARI, AYAKTA, TUTAN, MUHALEFET,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı