Yazı Detayı
24 Ocak 2018 - Çarşamba 23:10
 
Akıl almıyor!
Deniz BAHADIRYALÇIN
deniz240964@gmail.com
 
 

Geçen ay Konya Dedeman Otel’de bir sünnet düğünü yapıldı. Aile çocukları için hiçbir masraftan kaçınmadı. Sünnet töreninin şeref konuğu ise Sedat Peker’di.

 

Yakın arkadaşımın konuk olduğu sünnet töreninde bana anlattıkları gerçekten çok ilginçti!  Sedat Peker sünnet salonuna girdiği an tüm konuklar ayağa kalkıp alkışlıyor. Bu adam kim? Neden ayakta alkışlanıyor?

 

Sedat Peker, Türk organize suç örgüt lideri.90 yıllarda mafya oluşumlarının içinde yer aldığı için yargılandı. Dolandırıcılık, yasa dışı örgüt kurmak, adam öldürmek, haraç almak suçundan defalarca yargılanıp hapis yatan bir vatandaş.

 

 Ne oldu da bu kadar suça karışmış biri Konya’da ayakta alkışlanıyor? AKP‘yi destekleyen kim olursa olsun başımızın üstünde yeri var mı denilmek isteniyor? Allah AKP ’yi  destekleyenin günahını af mı ediyor?  

 

 

Vatan sever olmanın bu kadar ucuz olduğu bir  ülkede  hiçbir şeye şaşırmamak gerekiyor. Çık biraz nara at, vatan de, 2 tane solcu öldür, Cuma günü namaza git yeterli!  Ne yaparsan yap göze batmaz. Solcu öldürdün ya!

 

İşte Sedat Peker bu zihniyet yapısı içinde ilah yapıldı ve alkışlandı.

 

Dokunmayın lütfen

 

Fırsat eşitliği kaldırılıyor. Paran yoksa İmam Hatip’te ,Paran varsa özel okulda okursun. Lütfen fırsat eşitliğini bozmayın. Fakir çocukların elinden imkanlarını almayın.

 

 Payitaht üyeleri en iyi koşulda yaşarken, halk 1600 TL asgari ücrete sevinir duruma getirildi.  İnsanların düşünme özgürlüğünü ellerinden almayın lütfen.

 

Dokunmayın yıllarca çile çekmiş kadınımıza. Dokunmayın gündüz tarlada çalışıp gece mum işığında çalışıp bu ülkenin geleceği olana çocuklarımıza lütfen.

 

Dokunmayın bu halkın geleceğine, Umutlarına.

 
Etiketler: Akıl, almıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı