Yazı Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 20:54
 
Akan Hep Müslüman Kanı!
Olcay TEKİN
olcay.tekin@yurtcimento.com
 
 

(Yahudiler) tuzak kurdular; Allah da onların tuzaklarını bozdu. Allah, tuzak kuranların hayırlısıdır. ALİ İMRAN-54

 

Karanlık, bütün kötülüklerin  üzerini örten bir yorgan. Nerden ne çıkacağı belirsiz, köşe başları ise tutulmuş. Şizofren olmamak elde değil. Sürekli bir çift göz, seni takip ediyor sanki. Gideceğin yere ulaşmaman için, türlü türlü tuzaklar. Gayri ihtiyari, içindeki ürpertiyi gidermek için dudaklarında çaktırmadan dua sözleri. Yol ise çok uzun, bir türlü bitmiyor. Ne yol bitiyor ne de karanlık. Sanki gizli bir ittifak kurmuşlar. Amaçlarını anlamak çok da zor değil. Aslında gizlemiyorlar da. Sadece biz görmek istemiyoruz. Görmemek için, sıkı sıkıya yumuyoruz gözlerimizi. Neye yarar ki.

 

Göz görmese bile kulak duyar ifrit sözleri. Burun, tanır kan kokusunu. Aslında haçlı ordusu ilk defa bu kadar kuvvetli bir şekilde birleşti. Müslüman görünümlü kuklalarıyla, saldırıya geçtiler bile. İlk önce köpekleri saldılar üzerimize ve Satranç gibi oynuyorlar Hz. Peygamberin (SAV) ümmetiyle...

 

Şerefsizce sindiriyorlar Müslümanları. Kahpe dostun olacağına, delikanlı düşmanın olsun sözünün tam yeri ve zamanı. Aslan Yürekli Richard´la yapamadıkları 4. Haçlı seferini, günümüzde alenen yaptılar. İlk hedef Mısır´dı. Çünkü mısır, zapt edildiği an Kudüs´e geçiş yolları kapanacaktı. Şu an Kudüs, haçlı birliklerinin koruması altında. Zayıf bölgenin kapısına güçlü kuvvetli köpekler zincirlenmiş durumda.

 

Heyhat!

Hiç mi dostu yok Müslümanın. Nerede şimdi, o eski kudretli günlerin dostları. Neredesiniz.  Bu da´yı kendine rehber edinip, güzel erdemlerden bahsedip duruveren mahzun görünüşlü Buda rahipleri. Neden diri diri yakıyorsunuz kardeşlerimizi. Neden biriniz bile dur demiyor bu katliama. Hani hoş görü, iyi niyet gibi, erdemlerinize ne oldu…

 

Bre serçe görünüşlü akbabalar. Kardeş deyip bağrımıza bastığımız liderlerin, avuçlarında binlerce bebeğin kanları. Nasıl uyuyabiliyorsunuz geceleri. Hiç mi kulaklarınıza ağlama sesleri gelmiyor?   Ey zalimler, bu dünyada ebediyyen kalacağınızı mı zannediyorsunuz. Unutmayın! Her nefis mutlak ölümü tadacaktır.

 
Etiketler: Akan, Hep, Müslüman, Kanı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı