Haber Detayı
21 Mayıs 2017 - Pazar 17:27
 
Vurulan 15 Vuran 14 Yaşında!
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde 14 yaşındaki çocuk, 15 yaşındaki arkadaşını av tüfeği ile vurarak öldürdü.
YAŞAM Haberi
Vurulan 15  Vuran 14 Yaşında!

 BOLVADİN ilçesi Harlak mevkiinde meydana geldi. Abdülsamet Durgut (15), arkadaşları A.K. (14) ve K.F. ile bir çiftlik evine giderek eğlenmeye başladı. Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen A.K. ve K.F.’nin polisteki ifadelerinden alınan bilgilerde, olayın şöyle gerçekleştiği öne sürüldü:

3 arkadaşın eğlenmeye gittikleri yerde K.F., eline aldığı av tüfeğini arkadaşlarına doğrultarak şaka yapmaya başladı. Kısa bir süre sora K.F.’nin, tüfeği ot balyalarının üzerinde oturan Abdülsamed Durgut’a yönelterek “bir isteğin var mı” dediği, daha sonra Durgut’un “sağ ol yok” diye cevap verdiği, ardından ise K.F.’nin Durgut’a bir el ateş ettiği, göğüs bölgesine saçma isabet eden Durgut’un, yere düştükten sonra “kalbim, kalbim” diye bağırarak K.F.’nin üzerine doğru yürüdüğü, ancak panik yapan K.F.’nin Durgut’a bir el daha ateş ettiği iddia edildi.

 

Olayın ardından yine arkadaşlarının haber vermesi ile bölgeye gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulans ile Bolvadin Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Durgut’un, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği belirtildi.

Yaşanan korkunç olayın ardından A.K. ve K.F.’nin polis tarafından gözaltına alındığı belirtildi

Kaynak: Editör: Cengizhan KARA
Etiketler: Vurulan, 15, , Vuran, 14, Yaşında!,
Yorumlar
Haber Yazılımı