Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 13:32
 
Son Dakika Fenerbahçe 'de Kavga Ali Koç'tan Zehir Zemberek Sözler!
Fenerbahçe 'de Kavga...
SPOR Haberi
Son Dakika Fenerbahçe 'de Kavga Ali Koç'tan Zehir Zemberek Sözler!

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Yüksek Divanı Kurulu'nda sert rüzgarlar esti.

 

Koç'un kürsüde söylediklerinin ardından kürsüye çıkan Şekip Mosturoğlu salonda buz etkisi yaratacak sözler sarfetti. Şekip Mosturoğlu'nun sözlerinin hemen ardından kürsüye tekrar çıkan Koç ise Mosturoğlu'na sert cevaplar verdi.

 

Mosturoğlu'nun “Ali  bey, rica ediyorum; sponsorlu hesaplar, paralı twitter hesapları bunları kapattırın. Bunları sizin adınıza kim yapıyorsa size iyilik yapmıyor. Anamıza avradımıza küfrediyorlar… Ayrıca aynı noktadayım dediniz. Habertürk'te programa katıldığınızda 'Gözümün üstünde kaşım var, şahsi sevdam aileme zarar verecek' derken ne düşünüyordunuz? Şahsi davam benim aileme zarar verdi Ali Bey, ama ben hala devam ettim, düşmedim. Hep buradaydım.” sözlerine yanıt veren Koç, sert bir şeklde şöyle ifade etti.

 

SAKIN HA BİR DAHA BENİ FAKE HESAPLARLA İTHAM ETMEYİN!

 

Ali Koç," Mosturoğlu, sen beni çok iyi tanırsın. Benim içim dışım bir. Söylenecek şeyleri üçüncü şahıslara söyletmem. Bana 'Hesapları kapatın' diyorsunuz. Şu odadaki bütün insanların içinde, söylediğini en iyi bilen sensin. Sakın ha bir daha beni fake hesaplarla itham etmeyin. Çünkü siz (Şekip Mosturoğlu) bu işleri benden çok daha iyi biliyorsunuz'' diye konuştu.

 

 

 

YA ÇİFT KİŞİLİĞİNİZ VAR YA DA BAŞKA BİR ŞEY!


Koç, "Gözlerinizin içine bakarak söylüyorum Şekip Bey. Kulüpte yoğun bir şekilde yeni üye kazandırma konusunda bir çalışma yok diyorsanız ya çift kişiliğiniz var ya da başka bir şey. Kulübe üye kazandırma konularını basının önünde söylemekten utanıyorum. Üye yapmak için 5 yılı geçmiş kongre üyelerimizin aile fertlerine odaklanıyorsunuz. Yok diyorsanız sizin haberiniz yok demeyeceğim çünkü bu konuda en çok çalışanlardan biri sizsiniz. 

Şekip Bey, Ben personelim oyunu satar demiyorum. Ama personel bu kadar seçim ortamına sokulursa asıl burada sapla samanı karıştırıyoruz. Ne gerek var bunlara, ailenin 2 bin liraya üye yapılmasına. Personellerimizi kulübün seçim yarışının dışında tutmamız lazım. İşini yapan personeller bu kulübe hizmet etmeye devam eder. Onları taraf seçmeye zorlamamalıyız " dedi.

 

AYIP YAHU


Koç "Gözümüzün üstünde kaşımız varken, aslında 'O zaman kaçtın, şimdi niye döndün' demek istiyordun. Ben kaçmadım. Sen değil misin ailene, çocuğuna nasıl sahip çıktığımı anlatan? 3 Temmuz'dan sonra kaçtığımı ima etmeniz... Ayıp ya. Sakın ha sakın benim 3 Temmuz'dan sonra kaçtığımı ima etmeyin. Asıl vefasızlık budur. Ayrıldıktan sonra da elimden geleni yapmaya çalıştım. Sonra şartlar değişti, aday oldum "diye ifade etti.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Son, Dakika, Fenerbahçe, 'de, Kavga, Ali, Koç'tan, Zehir, Zemberek, Sözler!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı