Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 05:10
 
Seçimin kirli yüzü: Saadeti seçim terörü vurdu.
24 Haziran seçimlerine az bir süre kala siyasi partilerin seçim çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmalar esnasında seçimin kirli yüzü ise ana akım medya da yer almıyor.
SİYASET Haberi
Seçimin kirli yüzü: Saadeti seçim terörü vurdu.

5n1ktv.com  24 Haziran seçimleri önce siyasi liderlerin kampanyalarında kullandıkları ağır ve sert üslup seçmen tarafından da cevapsız bırakılmadı. Günlerdir yurdun dört bir yanından gelen fotoğraflar seçimlerin kirli yüzünün sokağa indiğini gösteriyor. Seçmenin hoşgörü ve diyalog algısını kaybettiği seçim öncesi sokaklarda rakip partiler adeta bir seçim terör estiriyor.

 

Son zamanlar da içerisinde yer aldığı “Millet İttifakı” yüzünden eleştirlen Saadet Partisi bu seçim teröründen en çok etkilenen parti oldu. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir grup MHP ile bayrak asma yüzünden çıkan kavgada çok sayıda insan yaralanmıştı. Olayda silahlar çekilmişti. Son olarak Saadet Partisi’nin seçim stantlarına ve tanıtım araçlarına yapılan saldırı fotoğrafları endişe verici durumu geldi. Seçime az bir süre kala bu seçim terörünün hangi boyuta geleceği ise merak konusu.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Seçimin, kirli, yüzü:, Saadeti, seçim, terörü, vurdu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı