Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 14:31
 
Özel Hastanede Kız Öğrencilere İğrenç Tuzak!
Aydın'da özel bir hastanede, stajyer kız öğrencilerin soyunma odasına cep telefonu yerleştirilip gizlice görüntüleri çekildi.
YAŞAM Haberi
Özel Hastanede Kız Öğrencilere İğrenç Tuzak!

Aydın'da özel bir  hastanede, stajyer kız öğrencilerin soyunma odasına yerleştirilen cep telefonuyla gizlice görüntü çekilmesi olayı  üzerine, hastaneye hizmet veren firmada temizlik görevlisi  2 kişi gözaltına alındı. Gizli çekim ile bir ilgisinin olmadığını söyleyen F.U. serbest bırakıldı, İ.A. ise adliyeye sevk edildi.

 

Aydın'ın Nazill ilçesindeki özel bir  hastanede  hemşirelik stajı yapan  4 kız öğrenci, dün sabah, kendileri için ayrılmış olan soyunma odasına gizlenmiş  kutu buldu. Kutunun içerisinde görüntü kaydı yapan telefonu  fark eden öğrenciler, hastane başhemşiresine vermek istedi. Ancak  bu esnada temizlik görevlilerinden F.U, öğrencilerin elinden kutuyu alarak kaçtı. Kız öğrenciler yaşadıklarını hastane yönetimine anlattıktan sonra, savcılığa da şikayette bulundu.

 

Savcılık , 'özel hayatın gizliliğini ihlal' suçu çerçevesinde başlatılan soruşturma kapsamında Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, temizlik görevlileri  gözaltına aldı. Daha sonra  evlerinde arama yapıldı,  F.U.'nun evinde, hastanedeki soyunma odasında olay günü kayıt amaçlı bırakılan telefon ele geçirildi.  F.U. ifadesinde olayla bir ilgisinin olmadığını ve İ.A'nın yönlendirmesiyle kız öğrencilerin elinden telefon kutusunu aldığını söyledi. 

 

F.U ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Diğer şüpheli İ.A.'nın ise kız öğrencilerin soyunma odasına cep telefonunu kendisinin koyduğunu belirtip, pişman olduğunu söylediği bildirildi. Gözaltına alınan İ.A emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Özel, Hastanede, Kız, Öğrencilere, İğrenç, Tuzak!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı