Haber Detayı
13 Haziran 2017 - Salı 02:11
 
Konya'da Katliam! 4 Ayrı Eve Girdi. . .
Konya'nın Cihanbeyli İlçesi'nde bir kişi, girdiği evde silahla rastgele ateş ederek 5 kişiyi öldürdü.
ASAYİŞ Haberi
Konya'da Katliam! 4 Ayrı Eve Girdi. . .

Cihanbeyli İlçesi'ne bağlı eskiden köy statüsünde olan Bulduk Mahallesi'nde meydana geldi. Şizofren olduğu ileri sürülen bir kişi, gittiği evde rastgele silahla ateş açması sonucu 5 kişiyi öldürdü.

 

4 AYRI EVE GİREREK ÖLDÜRMÜŞ

Konya'da 5 kişinin öldürüldüğü olay, Konya'nın Cihanbeyli İlçesi'ne bağlı Bulduk Mahallesi'nde meydana geldi. Hayvancılık yapan Atılgan Kömür adlı bir kişi, iddiaya göre aralarında husumet olan 4 ayrı eve giderek aynı zamanda akrabaları olan Meryem Tokat, oğlu Hamit Tokat ile Mehmet Tokat, Mustafa Tokat ve Bekir Kıran'ı av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü.

 

NORVEÇ'TEN YENİ GELMİŞTİ

 

Saldırıyı gerçekleştiren Kömür, jandarma tarafından gözaltına alındı. Öldürülenlerden Mehmet Tokat'ın Norveç'ten bir süre önce memleketine izne geldiği belirlendi.

Mahalle halkı Kömür'ün, aralarında husumet bulunan bu aileleri tehdit edip, araçlarının lastiklerini kestiğini ileri sürdü.

 

5 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ, GÜLEREK ' HAK ETTİLER' DEDİ


Konya'nın Cihanbeyli İlçesi'nde akrabası 5 kişiyi öldürdükten sonra jandarma tarafından gözaltına alınan Atılgan Kömür'ün, ilk ifadesinde ''Gittim vurdum. Bunlar Amerikan ajanı'' dediği öğrenildi.

 

'NİÇİN ÖLDÜRDÜNÜZ?

 

Sağlık kontrolünden geçirilmek için Cihanbeyli Devlet Hastanesi'ne getirildiği sırada, ''Canı cehenneme'' diye bağıran Kömür, gazetecilerin 'Niçin öldürdünüz?' sorusu üzerine gülümseyerek, ''Hak ettiler'' dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Konya'da, Katliam!, 4, Ayrı, Eve, Girdi., ., .,
Yorumlar
Haber Yazılımı