Haber Detayı
25 Mayıs 2017 - Perşembe 16:59
 
İsmailağa İçindeki Kavga Sertleşiyor Levent Turna Cübbeliyi Hedef Aldı
Kabe'deki kavgadan sonra bu kez "Şeyhul İslam İsmail Efendi Derneği" Başkanı Levent Turna, Youtube üzerinden yayınladığı bir videoda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü hedef aldı.
GÜNDEM Haberi
İsmailağa İçindeki Kavga Sertleşiyor  Levent Turna Cübbeliyi Hedef Aldı

Turna, videoda Ünlü'yü hedef tahtasına oturttu ve Ünlü için "Cübbeli, sana bakıyoruz o kadar arıza, sağdan soldan Emniyet Müdürleri'nden duyuyoruz seni. Diyorlar ki o sizin cemaatten mi, efendi onu niye uzaklaştırmadı" ifadelerini kullandı. 

 

Ünlü'nün Adil Öksüz tarafından ziyaret edilmesini de hatırlatan Turna, "Yalancısın sen ya, sen daraldığın, sıkıştığın zamanda efendiyi dahi satarsın Cübbeli, ki bunları defalarca yaptın. Cezaevine düştüğün vakit, Fetö'nün em büyük imamlarından bir tanesi senin yanına geldi seni ziyaret etti. İsmi son derece aşikar birisi, seni ziyaret etti ve sen kısa süre sonra cezaevinden çıkıyorsun. Ellerinde senin Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yasal olmayan 7 taneye varan nikah konuların vardı ki videoların cirit attı" dedi. 

 

Turna, Ünlü'yle ilgili olarak  ayrıca "Yatman kalkman, yemen içmen, senin için çok mühimdir. Öyle bir dilin var ki senin, tam bir fırıldak gibisin. Sen zerre haz aldığımız tip değilsin. Senden biz zerre haz almayız" dedi ve Ünlü'nün cemaat içerisinde "makam" derdi olduğunu öne sürrek "Senin bu hastalıkların var ya, ya sen kime yediriyorsun kendini ya" ifadelerini kullandı. 

 

Hükümete de şirin gözükmeye çalıştığını söyleyen Turna şunları söyledi:

"Sen kimsin, böyle bir şey yok. Ama öyle değişik bir adamsın ki, bu hükümete şirin görünelim. Sen hep tezgahtasın, kullanılmaya çok müsaitsin. Her yerin fire, her yerin açık, gel denildiği zaman gelmek zorundasın."

 

Videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Cengizhan KARA
Etiketler: İsmailağa, İçindeki, Kavga, Sertleşiyor, , Levent, Turna, Cübbeliyi, Hedef, Aldı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı