Haber Detayı
29 Mayıs 2017 - Pazartesi 13:40
 
Hülya Koçyiğit'ten Üzücü Haber Geldi!
ABD'nin New York kentinde akciğerindeki kanserli bölge için ameliyat edilen Hülya Koçyiğit, sosyal medya paylaşımı ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
SANAT Haberi
Hülya Koçyiğit'ten Üzücü Haber Geldi!

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkartılarak normal odaya alınan Hülya Koçyiğit, bir süre önce nefes almakta zorlandığını açıklamıştı. bugün yeni bir paylaşımda bulunan usta sanatçı, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini belirtti.

 

"Ağrılarım için damardan ve ağızdan ilaç alıyorum"

 

Türk sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit, "Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim. Hala hastanedeyim ancak size cevap verebiliyorum. Ağrılarım için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiler ama dayılmaz, şiddetli ağrılarıma damardan ve ağızdan ilaç almaya devam ediyorum. Henüz direni de çıkaramadılar. Özetle sıkıntım çok ama sabrediyorum, şükrediyorum. Bu mübarek günlerde bana ulaşmaya çalışan sevenlerim, dostlarım, ailem var. Sizler varsınız. Hepiniz direnme gücü veriyorsunuz bana. Benim için dua eden herkesten Allah razı olsun. Allah'ın izni ve desteğinizle bu zor günleri atlatacağım. Çünkü sevginiz, yaşam enerjisi. Sevgilerimle" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Cengizhan KARA
Etiketler: Hülya, Koçyiğit'ten, Üzücü, Haber, Geldi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı