Haber Detayı
21 Eylül 2017 - Perşembe 18:13
 
Hastanede yaşlı hastayla dalga geçen hemşireler!
Yaşlı Adama Sigara Verip, Dalga Geçtiler. O görüntüler!
SAĞLIK Haberi
Hastanede yaşlı hastayla dalga geçen hemşireler!

Yaşlı ve zor durumda olan vatandaşa sigara veren ve yakmaya çalışan hemşirelerin, hastayla alay etmesi kameralara yansıdı.
 

Özel hastanede yaşlı hastayla dalga geçen hemşireler Özel bir hastenenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören yaşlı bir hastayla dalga geçen, hastaya sigara yaktırmaya çalışan hemşirelerin çektiği görüntüye kamuoyunda tepki yağıyor.

 

Konuşmakta güçlük çeken, kolunda ve yüzünde yaralar olduğu görülen hastaya bakarak kendi aralarında gülen hemşirelerin, adı bilinmeyen vatandaşa el hareketi yaptığı görüntülerde yer alıyor. YOĞUN BAKIM HASTASIYLA ALAY ETTİLER Sakarya'da bulunan özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde çekilen skandal görüntüler tepkilere neden oldu. Yaşlı ve zor durumda olan adamın eline sigara veren şahıslar o anları görüntüleyip kendilerince eğlendiler. ALAY EDİLDİĞİNİ ANLAYINCA HASTA KÜFÜR ETTİ Olay, geçtiğimiz günlerde Sakarya'da bulunan özel bir hastanede meydana geldi.

 

İddiaya göre yoğum bakım ünitesinde tedavi gören ve ismi öğrenilemeyen bir hastaya, hemşireler sigara vererek dalga geçti. O anlar ise başka bir hemşire tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Görüntülerde, hemşirelerin yaşlı adama sigara ve çakmak verdikleri, hastanın sigarayı ağzına götürmesi, yine hemşirelerin hastayı engellemeleri yer alıyor.

 

Tüm bu anlarda ise hemşireler kahkahalar atıyor. Bir hemşire ise yaşlı adama, "Sen sigara içiyor muydun?" sorusunu soruyor. Kendisi ile dalga geçildiğini anlayan hasta ise, en son küfür ederek sigarayı yere atıyor.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Hastanede, yaşlı, hastayla, dalga, geçen, hemşireler!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı