Haber Detayı
17 Ocak 2018 - Çarşamba 00:53
 
Gökçek Televizyon Programı Yapacak!
Melih Gökçek, Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk'e verdiği röportaj ve gazetede köşe yazma teklifiyle geçtiğimiz günlerde gündeme damgasını vurmuştu.
YAŞAM Haberi
Gökçek Televizyon Programı Yapacak!

Sözcü yazarlık isteği gerçekleşmeyen Melih Gökçek, tercihini televizyon ekranlarından yana kullandı. Melih Gökçek Beyaz Tv'te hazırladığı programla her hafta televizyon ekranlarında seyirciyle buluşacak.

 

Hürses gazetesinden Fehmi Çalmuk köşesine taşıdı Melih  Gökçek’in yapacağı televizyon programının ayrıntılarını yazdı.

 

Fehmi Çalmuk şu ifadeleri yer verdi:

 

“Bakın Ankara’nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı  Gökçek, konuşamayınca, siyasetin içinde söz söyleyip dinletemeyince televizyon starı olmaya karar vermiş durumda. Bundan böyle her hafta 25 yıllık belediye başkanlığı döneminde önemli olaylarda yaşadıklarını zaman yolculuğu gibi bir televizyon programı olarak ekranlara getirecek. 'Gördünüz mü?' diyecek. Ne oldu?, Ne dedim?, Ne oldu? Bence tam Melih Gökçek’e göre bir proje... Reyting ise reyting, itibar ise itibar... Beyaz Tv’de mecbur konuşacak. Söyleyecek... Çünkü ardında bıraktığı yılları, davası var. Tam da istediği siyasi profilin çatısı kurulurken, milliyetçi-muhafazakar işbirliği hayat bulurken...”

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Gökçek, Televizyon, Programı, Yapacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı