Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 22:27
 
Fatih Erbakan'dan 29 Ekim’de Yeni Parti Hamlesi!
Milli Görüş’ün merhum lideri Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, İkinci Milli Görüş sürecini başlattı.
SİYASET Haberi
Fatih Erbakan'dan 29 Ekim’de Yeni Parti Hamlesi!

Erbakan Vakfı, “İkinci 40 yıl için Büyük Gençlik Buluşması” kapsamında 29 Ekim Pazar günü Ankara’da bir etkinlik gerçekleştireceğini duyururken, Erbakan Vakfı’nın Başkanı Fatih Erbakan, “Sizleri Milli Görüş’ün şanlı bu ikinci 40 yıl yürüyüşüne bizlerle beraber şahitlik etmek üzere 29 Ekim’de, tarihi buluşmamıza davet ediyoruz.” dedi.

 

Fatih Erbakan’ın bu hamlesi , kulislerde yeni parti kuruluşunun ilk adımı olarak yorumlandı. Fatih Erbakan’ın çağrısı şu şekilde:

 

“Erbakan hocamızın doğum günü olan 29 Ekim’de, Erbakan vakfımızın bu kutlu yürüyüşünde tarihi bir atılım programı olarak, Milli Görüş en büyük zaferlerinin habercisi olarak, Milletimizin İslam aleminin ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olacak bir program olarak, Atatürk Spor Salonu’ndan binlerce gencin katılımıyla gerçekleştirilecek “Büyük Gençlik Buluşması” programımızda sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Sizleri milli görüşün şanlı bu ikinci 40 yıl yürüyüşüne bizlerle beraber şahitlik etmek üzere 29 ekim de tarihi buluşmamıza davet ediyoruz.”

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Fatih, Erbakan'dan, 29, Ekim’de, Yeni, Parti, Hamlesi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı