Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 11:06
 
'Dişimi acıttın’ dedi diş hekimini yumrukladı
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezinde görev yapan kadın diş hekimi, bir hastası tarafından darp edildi. İddialara göre, diş tedavisi için gelen Onur Türkoğlu, diş tedavisi sürdüğü sırada, dişinin acıdığını söyleyip, sedyeden kalktı ve diş hekimi Hilal Cansız'a yumruk attı
YAŞAM Haberi
'Dişimi acıttın’ dedi diş hekimini yumrukladı

Hekim Cansız, aldığı yumruk darbesiyle yere düşerken, ilk müdahalesi muayehanede yapıldı. Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olaya sert tepki gösterdi.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne diş tedavisi için gelen Onur Türkoğlu (24), diş tedavisinin sürdüğü sırada, iddialara göre dişinin acıdığını söyleyip, sedyeden kalktı ve diş hekimi Hilal Cansız'a yumruk attı. Diş Hekimi Cansız, gözüne ve kafasına gelen yumruk darbeleriyle yere düşerken, saldırgana ilk müdahale muayenehaneye giren hemşire tarafından yapıldı.

 

GÖZALTINA ALINDI

 

Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen Onur Türkoğlu daha sonra gözaltına alındı.Gözüne ve kafasına yumruk darbeleri alan diş hekimi Hilal Cansız ise müşahede altına alındı. Saldırıyı kınayan Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Tahsin Öztunç, "Görevi sadece insanlara hizmet olan bir sağlık çalışanının bu şekilde darp edilmesini tasvip etmiyoruz" diye konuştu.

 

#5n1ktvhaber  #elbistan  #dişhekimi  #yumruk  #darp  #5n1ktv  #bencemeraketmelisin

Kaynak: Editör: Cengizhan KARA
Etiketler: 'Dişimi, acıttın’, dedi, diş, hekimini, yumrukladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı