Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 12:24
 
Cübbeli Ahmet Hoca
Mustafa Kemal Atatürk'ün annesine hakkında konuşan Hasan Akar'a, Cübbeli Ahmet Hoca'dan tepki geldi... "Bunlar CIA oyunu" diyen Ahmet Mahmut Ünlü, Atatürk'ün annesine hakaret edenlere kaynaklık eden Rıza Nur için "gavurun önde gideni” ifadesini kullandı.
GÜNDEM Haberi
Cübbeli Ahmet Hoca

Cübbeli Hoca, "Birisini kaldırdılar Atatürk'ün annesine sövdürüyorlar, hakaret ettiriyorlar. Hiç olacak iş midir yani. Kadının namuslu bir kadın olduğu, kitaplarda ibadetli olduğu, Kuran hatimleri, devir parasına kadar parasını verdiği, bütün hepsini tek tek yazmış. Bunların hepsini yapacaksınız. Şu hafız şunu okuyacak. hatmimi bu okuyacak. Kendi devamlı ibadet eden bir kadın ya. Sen ölmüş gitmiş bir kadının namusu hakkında, iffeti hakkında İslam'a göre asla caiz olmayan bir iftira."

 

'BU DA CIA'İN OYUNU'

 

Bu açıklamaların CIA'in bir oyunu olduğunu ifade eden Ahmet Ünlü, "Öbür tarafı tahrik edecekler. İlla istiyorlar ki işte Kemalistler, yok Atatürk düşmanları şeklinde millet bölünsün. Bir de cemaatlere operasyon. Sen şimdi böyle yaparsan cemaaatler ne olur. Nurcuların hepsi bu kafada mı" dedi.

 

'DİNSİZ, DONSUZ ADAMLAR'

 

Cübbeli, "Hasan Akar mıymış neymiş. Diyeceğiz ki bu adamın yaptığı yanlıştır. Böyle bir laf olur mu. Bu nasıl hiç tanımadığı bir insanın annesine iftira ediyor. Bunun ahirette altından çıkabilir misin azabından. Namuslu bir insana namussuz iftirası atarsın. Rıza Nur bilmem bir şey yapmış. Rıza Nur gavurun önde gideni. Rıza Nur kendi şahsi ihtiraslarından yazmış o kitabı. Dindarlığından yazmamış o kitabı. Bir Müslümanın böyle şeylerle işi olabilir mi? Dinsiz, donsuz adamların yazdığı kitaplarla onun anasına, bunun bilmem nesine. İslam'da yok böyle şeyler" diye konuştu.

 

#5n1ktvhaber #cübbeliahmet #mahmutünlü #cübbelihoca #hasanakar #hakaret #cıa #atatürk #5n1ktv #bencemeraketmelisin

Kaynak: Editör: Cengizhan KARA
Etiketler: Cübbeli, Ahmet, Hoca, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı